Haber

Cemal Bora Şensoy: “Zor günleri birlikte aşacağız”

Beyin sarsıntısı afeti nedeniyle 3 haftalık ara tatilin ardından yeniden başlayan AXA Sigorta Efeler Ligi’nde Metin Görgün döneminde Türşad’ı 3-1 mağlup eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Başantrenörü Cemal Bora Şensoy, sahalara döndüklerini söyledi. Büyük felaketin ardından ligde kalan ve oyuncularının kazanmayı çok istediği bir dönemdi.

Şensoy, “Türk Milleti olarak birlik ve beraberlik ruhu içinde gün geçtikçe acılarımızı dindireceğimize, yaralarımızı birlikte saracağımıza inanıyorum” dedi. “Hala kalbimizin derinliklerinde yaşıyoruz. Türk Milleti olarak birlik ve beraberlik ruhu içinde acılarımızı her geçen gün dindireceğimize, yaralarımızı birlikte saracağımıza inanıyorum” dedi.

Bu büyük facianın ardından Türşad ile karşı karşıya geldiklerini belirten Cemal Bora Şensoy, “Liglere verilen aradan sonra oyuncularımız daha ilk sayıdan itibaren ortaya koydukları oyunla Türşad’a karşı maçı ne kadar kazanmak istediklerini gösterdiler. Oyun planımızı istediğimiz kadar sahaya yansıttık, ilerlemek istiyoruz bu yüzden haftaya Ankara ile oynayacağız. SporToto ile oynayacağımız maç büyük önem taşıyor” dedi.

goksunajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu